fotografia ślubna śląsk
Bez kategorii

Biżuteria, która będzie pięknie wyglądać na fotografiach

Podobnie jak welon czy podwiązka tak też biżuteria ślubna jest nieodłącznym elementem stylizacji każdej Panny Młodej. Należy ją dobierać w taki sposób, by nie zdominowała sukni ślubnej, a była jedynie dodatkiem podkreślającym jej wyjątkowość. Biżuteria na ślub musi też dobrze prezentować się w obiektywie aparatu. Na jakie dodatki biżuteryjne warto się więc zdecydować?

Diadem – dla prawdziwych księżniczek

Podczas gdy w trendach ślubnych już od kilku sezonów dominują romantyczne wianki, wciąż wiele przyszłych Panien Młodych decyduje się na klasyczne diademy. W końcu jest to rozwiązanie stosowane od lat i sprawdza się w przypadku niemal każdej sukni. Diadem ozdobiony odbijającymi światło kamieniami nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest niezwykle praktyczny. Skutecznie utrzymuje fryzurę w niezmiennym składzie nawet przez kilkanaście godzin. Jest też idealnym sposobem na podpięcie welonu, a także podkreśleniem fantazyjnego upięcia, np. koka.

biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna ozdobiona dodatkowo błyszczącymi cyrkoniami bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach. Diamenciki pięknie odbijają światło, dając efekt rozświetlenia twarzy Panny Młodej. Ta jasna poświata sprawia, że twarz wygląda świeżo i młodo.

Fantazyjna bransoletka

Czy fantazyjne bransoletki są zarezerwowane tylko do codziennych skromnych stylizacji i mocniejszych zestawów odzieżowych na wieczór? Nie – można je także założyć w czasie tak ważnego dnia, jakim jest dzień ślubu.

Czym charakteryzuje się fantazyjna bransoletka? Przede wszystkim niestandardową formą. Wszelkie załamania, krzywizny czy zaokrąglone kształty są w tym przypadku mile widziane. W takiej bransoletce ważny jest także kolor. Biżuteria srebrna może być więc wzbogacona kolorowymi ozdobami: koralikami czy kryształkami.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie kolorowej biżuterii. Warto odejść od tradycyjnych rozwiązań, czyli od biżuterii srebrnej czy złotej. Równie pięknie prezentuje się biała delikatna suknia w połączeniu z dodatkami w kolorze różowego złota.

biżuteria ślubna

Perły

Panuje wszechobecny zabobon, że perły na ślubie przynoszą nieszczęście i łzy. Mimo tego, że perły powstają w wyniku dostania się do wnętrza muszli małża ciała obcego, efektem tego jest przecież jeden z najbardziej cenionych kamieni na świecie. Pora więc powalić te mity i zacząć zakładać perły jako dodatek do ślubnych stylizacji. Perły pięknie się mienią i sprawiają, że Panna Młoda wygląda elegancko i z klasą. Poza tym pięknie prezentują się na fotografiach, gdyż odbijają światło. Wybierając biżuterię z pereł, warto postawić na umiar. Można zdecydować się tylko na perłowy naszyjnik lub dobrać niewielkich rozmiarów kolczyki z pereł razem z bransoletką.

fotografia ślubna śląsk

Fotografia ślubna Śląsk – wybierz najlepszą jakość zdjęć

Nie każdy fotograf potrafi w tym samym stopniu uchwycić piękno Panny Młodej i wybranych przez nią dodatków. Mimo że w sieci wiele jest ofert fotografów dość nisko ceniących swoje usługi, warto wybrać osobę, która zagwarantuje wykonanie profesjonalnych, ostrych i pięknych zdjęć za nieco wyższą stawkę. Jeśli właśnie takiego fotografa szukasz, sprawdź fotografia ślubna Śląsk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code